ELER ELEKTRIK s.r.o

eler_elektrik_logo.png

PRIDAJ SA DO NÁŠHO TÍMU

BAVÍ ŤA ELEKTROTECHNIKA?

ROZUMIEŠ SI S ELEKTRIKOU A RÁD SA JEJ VENUJEŠ?

Pridaj sa do nášho tímu, ktorý potrebuje Tvoje zručnosti, schopnosti a Tvoju pomoc.

Máme stále viac a viac projektov, ktoré by sme chceli zvládať v pohode, aby boli zákazníci spokojní. Preto by sme potrebovali rozšíriť tím.

Pozri si ako to u nás prebieha a keď si budeš istý, že je to práca pre Teba, radi Ťa do tímu zaradíme.

Nie si si istý, či by to bolo pre Teba dobré?

Príď si to k nám vyskúšať na 1 týždeň a budeš mať v tom jasno.

SI MOMENTÁLNE ZAMESTNANÝ?

TO VÔBEC NEVADÍ...

Zober si 5 dní dovolenky a vyskúšaj to u nás.

Nestratíš nič, môžeš len získať. Počas skúšobného týždňa budeš normálne odmenený, ako keby si bol zamestnaný.

Budeš mať možnosť porovnať si, či je pre Teba lepšie ostať v terajšej práci alebo by bolo výhodnejšie zmeniť.

Poď si to k nám skúsiť.

AKO U NÁS VYZERÁ BEŽNÝ PRACOVNÝ DEŇ?

JEDODUCHO, POHODOVO, ALE PRACOVNE, ĽUDSKY, ZODPOVEDNE A KVALITNE.

Štart

Ráno sa o 7:00hod stretneme u nás na firme v Spišskom Hrušove. Odtiaľ štartujeme a po ceste zoberieme tých, ktorým vyhovuje nastúpiť cestou na stavbu. 

Po príchode na stavbu si stále robíme obhliadku stavby, aby sme si rozdelili úlohy, kto, čo bude robiť, aby sa dosiahol denný cieľ. Pri rozdeľovaní práce dávame dôraz na to, aby robil každý to, čo mu ide najlepšie. 

Pracujeme tímovo a máme radi, keď sme uvoľnení, ale zodpovední. Počas práce zažívame aj kopec srandy, ale výkon musí byť, aby sme urobili denné úlohy kvalitne a na čas. 

Obed 

O 11:00hod sa posilníme obedom a trocha zrelaxujeme do 12:00hod, aby sme zvládli dotiahnuť naplánované úlohy. 

Koniec 

O 15:00hod balíme a ide sa domov. Ak si myslíš, že by sa Ti u nás páčilo, ale ešte stále nie si presvedčený, príď si to k nám vyskúšať na 1 týždeň a potom sa rozhodni.

NÁRADIE, PRACOVNÝ ČAS, NADČASY

PRI VŠETKOM JE POTREBNÁ ZODPOVEDNOSŤ

Náradie a zodpovednosť

Chceme, aby mal každý náradie v poriadku a aby sa s ním dobre pracovalo, preto dávame zodpovednosť za náradie tomu, kto s ním pracuje.

Pracovný čas

Preferujeme riadny pracovný čas od 7:00hod do 15:00hod s hodinovou pauzou na obed, aby sme aj na druhý deň zvládali vykonávať úlohy.

Nadčasy

Kto má chuť, čas a energiu pracovať aj dlhšie umožníme mu to, aby si dokázal zarobiť aj viac. Práce je neúrekom a stále je čo robiť

AKO PRACUJEME?

SNAŽÍME SA VEĽMI EFEKTÍVNE

Samozrejme, že v práci je potrebné plniť úlohy zodpovedne a s vysokým výkonom, aby bol náš zákazník nadšený.

No dbáme na to, aby ťažkú prácu za nás robili stroje. Vlastnime stroje a zariadenia, aby sme si prácu čo najviac uľahčili.

Máme bágre, nákladné autá, vysokozdvižné plošiny, dodávky, náradie, elektronáradie – jednoducho všetko k tomu, aby sa nám dobre robilo.

Ak sa stotožňuješ s našími hodnotami a celkovým pohľadom na tímovú prácu, pošli nám životopis a dohodneme si osobný pohovor.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

HLAVNE CHUŤ PRACOVAŤ A ZVLÁDAŤ ÚLOHY SAMOSTATNE

Zodpovednosť, chuť pracovať, sebareflexia

Elektrotechnický priemysel si vyžaduje plné nasadenie, koncentráciu a prácu so správnou úvahou, aby nedošlo k nejakým škodám. Ak máš skúsenosti s takouto prácou je to pre Teba výhoda. Ak skúsenosti nemáš, ale elektrotechnika je obor, ktorým by si sa chcel živiť, radi Ťa zaučíme a pomôžeme Ti, aby si sa zdokonalil. Od Teba potrebujeme len chuť, čas, energiu a záujem učiť sa nové veci.

Nevyhnutné zručnosti

Vodičský preukaz skupiny B je samozrejmosťou a bez neho by si sa u nás nezaobišiel. A ak si aj dobrý šofér je to pre Teba výhoda. Technické myslenie a uvažovanie o správnych riešeniach je tiež pre túto prácu dôležité.

Ostatné požiadavky

Dobrý zdravotný stav je potrebný, aby práca šla hladko. Do práce je potrebné denne nastupovať vitálny, oddychnutý, čistý, upravený a voňavý, aby sme v tíme mohli fungovať naplno. Alkohol u nás nemá miesto, preto hľadáme ľudí, ktorí žijú bez takýchto návykov.

TELEFONICKY SA MÔŽETE INFORMOVAŤ OD 8:00 – 16:00

0948 165 415